Oğlumla Sert Sikiştim İkinci Bölüm

72 / 100

Oğlumla Sert Sikiştim İkinci Bölüm

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla yaşadığım sert sikişin ikinci bölümünü anlatacağım. 17.05.2022 günü anne oğul sert bir anal seks yapmıştık. İkimizde seks sonrası yatakta yığılıp kalmıştık. Biraz sonra oğlum hakan kalkıp ‘’ ben duşa gidiyorum anne ‘’ diyerek kalkıp duşa gitti. Ben ise yatakta öylece uzanmış yatıyordum. Götümden ise döller sızıyordu.

Oğlum hakan duştan sonra salona geçip tv izlemeye başladı. Bende kalkıp duşa gittim. Duş alıp temizlendikten sonra kendime bir kadeh viski koyup salona oğlumun yanına oturup ‘’ ne izliyorsun bakalım? ‘’ dedim. Hakan ise bana ‘’ pasifik savaşını izliyorum anne ‘’ dedi. Ben ‘’ sana da viski getireyim mi aşkım ? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ olur anne ‘’ dedi. Ben kalkıp hakana bir kadeh viski getirip yanına oturdum.

Biraz sonra ben elimi oğlumun bacağına koyup okşamaya başladım. Hakan ise ‘’ doymadın mı bebeğim? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ sana doyamıyorum erkeğim benim ‘’ diyerek dudaklarına yumulup öpmeye başladım. Anne oğul ateşli bir şekilde öpüşürken bir yandan ise ellerimiz ile bir birimizin vücudunu okşuyorduk. Birbirimizle deliler gibi öpüşürken ben hakanın omuzlarını tutup koltuğa yatırıp üstüne çıkıp öpüşmeye devam ettik.

Bir yandan da etli amcığım ile oğlumun kalın ve uzun sikine sürtünüyordum. Bir süre sonra amcığım ‘’ vıcık vıcık ‘’ sulanmıştı. Sonra ata biner gibi oğlumun kucağına oturup kalın ve uzun sikini etli amcığıma dayayıp yavaşça içime almaya başladım. Oğlum hakan ‘’ anne amcığın cayır cayır yanıyor ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ evet yanıyor aşkım söndür annenin ateşini ‘’ dedim. Hakan beni belimden tutup alttan alttan etli amcığıma girip çıkarken ben zevkten kıvranıyordum. Birkaç git gel den sonra ben oğluma ‘’ sen dur ben zıplarım yarağının üstünde ‘’ dedim hakan ise ‘’ tamam anne ‘’ dedi ve durdu.

Ben saçlarımı sağa sola sallayarak oğlumun sikinin üzerinde zıplarken ‘’ ooohhhhh eveeeeetttt çok güzeeeelll ‘’ diye bağıra bağıra amcığımı siktiriyordum. Oğlum hakan ise ‘’ hadi anne daha sert zıpla ‘’ diye bana haz veriyordu. Göt yanaklarım ile oğlumun kasıklarını döve döve amcığımı siktiriyordum.

Bir süre sonra oğlum hakan bana sımsıkı sarılıp beni alta kendini üste alıp kanıra kanıra kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı sikmeye devam etti. Ben ise ‘’ vur aslanım vur ananın amcığına sert vur ‘’ diyordum. Oğlum hakanda bana ‘’ vuracağım orospu anamın amcığını parçalayacağım ‘’ diyerek misyoner pozisyonda amcığımı sikiyordu. Oğlum kalın ve uzun sikiyle kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı yara yara sikerken taşakları göt yanaklarımı dövüyordu. İri memelerim ise ileri geri sallanıyordu. Hakan ise bir yandan etli amcığımı sikerken bir yandan da iri memelerimi emiyordu. Bende ‘’ zamanında süt emdiğin memelerimi şimdi beni sikmek için em erkeğim ‘’ diyordum. Oğlum hakan ise bana ‘’ zamanında babam bu amcığı sikip beni doğurttu şimdi ben sikiyorum ‘’ diyerek beni daha da çok azdırıyordu.

Bir süre sonra pozisyon değiştirerek en sevdiğim pozisyon olan domalma pozisyonuna geçip kocaman yanaklı götümü hafiften aşağı doğru eğdim. Oğlum hakan ise dört ayak olup üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma tekrar sokup sikmeye başladı. Oğlum hakan arkamdan amcığıma sert bir şekilde girip çıktıkça ben ‘’ ooooohhhh vur aslanım vur sert vur ‘’ diyordum. Oğlum ise bana ‘’ ver orospu ver daha çok ver seni sikmeye doyamıyorum kevaşe ‘’ diyerek etli amcığımı yara yara sikiyordu.

Oğlum hakan etli amcığımı sikerken kasıkları göt yanaklarıma ‘’ şap şap şap ‘’ vurarak dalgalandırıyordu. İri memelerim ise vuruşlarla ileri geri sallanıyordu. Ben ise ‘’ devam et aşkım devam et sik beni ‘’ diye inledikçe oğlum hakan ‘’ bu amı dölleyeceğim anne ‘’ diyordu. Bende ‘’ dölle aşkım hadi annenin amcığını dölle ‘’ diye inliyordum. Biraz sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini fışkırtmaya başladı. Oğlumun ılık dölleri amcığıma dolarken bende ‘’ oooohhhh fışkırt erkeğim dölle amımı ‘’ diye inleyerek boşalmaya başladım. İkimizde bağıra bağıra boşaldıktan sonra üst üste yığılıp kaldık. Bir müddet daha oğlum hakan üzerimde yattıktan sonra sikini amımdan çıkarıp kalkıp banyoya gitti.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Sert Sikiştim İkinci Bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir