Oğlumla Sert Sikiştim

70 / 100

Oğlumla Sert Sikiştim

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakanla yaşadığım sert sikişten bahsedeceğim. Her ne kadar escort olsam da oğlumla sikişmek beni her zaman mutlu eder.

17.05.2022 günü sabah saat 09:00 sularında uyanmıştım. Her sabah uyandığımda muhakkak bir kahve içerim. Yine o sabahta kahvemi yapıp salonda oturup içmeye başlamıştım. Üzerimde ise sadece kırmızı geceliğim vardı. Saat 10:00 sularında ise oğlum hakan uyanmıştı. Hakan ‘’ anne ben duş alacağım ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam aşkım ‘’ dedim. Hakan duş alırken bende kahvaltı masasını hazırladım. Ve hakan duştan çıkınca oturup kahvaltı yaptık.

Kahvaltıdan sonra ben masayı toparlarken oğlum hakan bana ‘’ anne bugün gezelim mi biraz? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ boşver bugün anne oğul evde geçirelim ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ sen nasıl istersen anne ‘’ dedi. Ben masayı toparladıktan sonra salona geçip oturdum. Hakan ise karşımdaki koltukta oturuyordu. Biraz sonra ben hakana ‘’ oğlum ben çok azdım ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ sen iste anne seni sikmek benim görevim ‘’ diyerek güldü. İkimizde ayağa kalkıp yatak odasına geçtik..

Benim üzerimde sadece kırmızı geceliğim vardı oğlum hakanın üzerinde ise sadece boxer i vardı. Yatak odasına geçince ben oğlumun önünde dizlerimin üstüne çöküp kalın ve uzun sikini ağzıma alıp emmeye başladım. Ben oğlum hakana sakso çekerken oğlum ise bana ‘’ offff anne harikasın ‘’ diyordu. Biraz sonra oğlum beni kollarımdan tutup ayağa kaldırdı ve kendisi dizlerinin üstüne çöküp sol bacağımı omzuna alıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı dillemeye başladı. Oğlum hakan etli amcığıma dil darbeleri attıkça ben kıvranıyordum. Benim o halimi gören oğlum ise daha da çok dil darbeleri atıp amcığımın bızırını emiyordu.

Sonra oğlum hakan ayağa kalktı ve bana ‘’ en çok hangi deliğin yanıyor anne? ‘’ dedi. Bende ellerimi yatağa koyup ayakta domalıp ‘’ sen hangi deliğimi istersen oradan başla aşkım annen azgın bir orospu ‘’ dedim. Oğlum hakan arkama geçip bana ‘’ seni bugün hep götünden sikeceğim anne ‘’ dedi. Bende oğlum hakana ‘’ ne bekliyorsun o zaman? ‘’ dedim. Oğlum kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götüme dayayıp sürtmeye başladı. Ben ise ‘’ hadi aşkım yalvartma sik beni ‘’ diye inliyordum. Oğlum hakan ise ‘’ yalvarman beni daha çok etkiliyor daha çok azıyorum anne ‘’ dedi. Ben zevkten inlerken etli amcığımın klitorisi ile oynuyordum.

Oğlum kalın ve uzun sikini aniden kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokunca ben ‘’ aaaaaaahhhh ‘’ diye bir çığlık attım. Oğlum ise aldırış etmeden kasıklarımdan tutup hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye devam ediyordu. Ben ise ‘’ hadi aşkım devam et durma sakın ‘’ diye inliyordum. Oğlum bir yandan mor deliğimi sikerken bir yandan taşakları ile etli amcığımı dövüyordu. Hakan göt deliğime sert bir şekilde girip çıktıkça iri memelerim ileri geri sallanıyordu. Ben ise inlemeye devam ediyordum.

Biraz sonra pozisyon değiştik ben yatağa çıkıp dört ayak şekilde domaldım. Oğlum hakan ise tekrar arkama geçip kalın ve uzun sikini tekrardan kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu ve sert bir şekilde sikmeye devam etti. Ben ise ‘’ vur aslanım vur ananın götüne sert vur ‘’ diye inlemeye devam ediyordum. Oğlum ise ‘’ sen benim her şeyimsin iyi ki annemsin ‘’ götümü sikmeye devam ediyordu.

Biraz sonra hakan beni yatağa yüz üstü yatırıp götümü sikmeye devam etti ben ise ‘’ aaaahhh aaaaahhhhhh ooooffff ‘’ diye inliyordum. Biraz sonra oğlum hakan ‘’ anne boşalacağım ‘’ dedi. Bende ‘’ hadi oğlum fışkırt döllerini götüme ‘’ diye cevap verince oğlum hakan bütün gücüyle götümü sikmeye başladı. Sanki götümü parçalayacak gibi sert bir şekilde göt deliğimi sikmeye devam eden oğlum hakan hırıldamaya başladı ve ‘’ annneeeee geliyoruuuummmm ‘’ diye inlerken birden kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini boşaltmaya başladı. İkimizde bağıra bağıra boşaldıktan sonra oğlum hakan ile bir süre yatakta yan yana yatıp dinlenmiştik benim göt deliğimden ise döller sızıyordu.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Bol sikişler 😊

Oğlumla Sert Sikiştim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir