Oğlumun Arkadaşlarıyla Bir Gece

73 / 100

Oğlumun Arkadaşlarıyla Bir Gece

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumun arkadaşları ile yaşadığım ilişkiden bahsedeceğim. 26.03.2024 günü oğlum hakan eve arkadaşları galip, haydar, serdar, kağan, ogün ve murat ile eve geldi. Daha öncesinde hepsiyle tanışıklığım  ve seks yapmışlığım vardı. Ben ‘’ hoşgeldiniz ‘’ diyerek oturma odasına davet ettim. Biraz sohbet ve gülüşmelerden sonra ben ‘’ gençler ne içersiniz? ‘’ diye sordum. Galip ‘’ hafif alkol varsa alabilirim ‘’ dedi. Diğerleri ‘’ bizde hafif alkol alalım ‘’ dediler. Oğlum ve ben mutfağa gidip bira doldurup yanına mezeler hazırlamaya başladık.

Ben oğlum hakana ‘’ hayırdır oğlum bunlar neden geldiler? ‘’ diye sordum. Hakan ise ‘’ niye olacak anne senin için geldiler grup yapmak istiyorlar ’’ dedi. Bende ‘’ 7 kişi ile zor olur bu iş ama hallederiz ‘’diyerek güldüm. Hakan ise ‘’ sen neleri hallettin yavrum bu iş sana vız gelir ancak yedi değil altı kişi ‘’ dedi. Ben ‘’ kim olmayacak ki grupta? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ ben olmayacağım arkadaşlarım sadece seni istiyorlar ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam o zaman yapacak bir şey yok ama sen yoksan ben onlarla bedava seks yapmam ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ onu hallettik sen üstünü değiş öyle gel ‘’ dedi. Hakan biraları içeri götürdü bende yatak odasına geçip üzerime seksi iç çamaşırlarımı giyip salona geçtim. Oğlumun arkadaşları beni seksi iç çamaşırlarımla görünce tezahürat yapıp alkışlamaya başladılar.

Ben tekli koltuğa geçip bacak bacak üstüne atıp biramı yudumlarken ‘’ eeeee beyler hayat nasıl gidiyor? ‘’ dedim. Galip ‘’ feride abla hayat güzel gidiyor bizde bugün kendimizi ödüllendirmek için sana geldik sende bizi mutlu edeceksin ‘’ dedi. Bende ‘’ sizi mutlu etmek görevim ama ablanız değilim ‘’ diyerek kahkaha attım.

Ayağa kalkıp dans etmeye başladım. Ben dans ederken oğlum hakan ayağa kalkıp ‘’ beyler siz keyfinize bakın ben dışarıya çıkıyorum ‘’ diyerek gitti.  Ben ise dans edip üzerindeki seksi iç çamaşırlarımı yavaş yavaş çıkarıp oğlumun altı arkadaşının üzerlerine atıyordum. Ben tamamen çırılçıplak kalmış dans etmeye devam ederken galip, haydar, serdar, kağan, ogün ve murat ayağa kalkıp yanıma gelip vücudumu okşamaya başladılar. Bir yandan beni okşayan galip, haydar, serdar, kağan, ogün ve murat bir yandan da üzerlerini çıkartmaya başladılar. Her birinde sağlam sikler vardı ve ben ‘’ bunlar beni parçalar ‘’ diye düşünmeye başladım.

Biraz sonra ben aralarına tuvalete çöker gibi çöküp sırayla oğlumun arkadaşlarına sakso çekmeye başladım. Ben kalın ve damarlı altı yarağa sırayla sakso çekerken onlarda amımı götümü memelerimi ve vücudumun her yerini okşuyorlardı. Bir müddet daha bu şekilde devam ettikten sonra ben galip’e sakso çekerken haydar göt yanaklarımdan tutup beni domalttı ve arkama geçip kalın damarlı sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Galip ağzımı haydar amcığımı sikerken bende ‘’ ımmmm ıhhhh ıghhh ‘’ diye inliyordum. Serdar, kağan, ogün ve murat ise siklerini sıvazlıyorlardı.

Sonra yer değiştirdiler. Galip arkama kalın sikini etli amcığıma sokup sikmeye başlayınca haydar da önüme geçip kalın ve damarlı sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı. Ben ise arada bir saksoyu bırakıp ‘’ ohhhhh devam edin erkeklerim ‘’ diyordum. Biraz sonra yer değişme yapıldı bu sefer serdar yarağını ağzıma verip sakso çektirmeye başladı. Kağan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini sıvazlayarak göt yanağıma şaplak atıp ‘’ ben bu götü sikeceğim ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu ve sikmeye başladı. Serdar ve kağan beni ağzımdan ve götümden sikerken galip, haydar, ogün ve murat ise ‘’ hadi acele edin her deliğini sikeceğiz bu fahişenin ‘’ diyordu. Onlar beni her yerimi sikerken bende ‘’ ıııııımmmmm ıııhhhhh ‘’ diye inliyordum.

O gece sabah saat 12:00 a kadar oğlumun altı arkadaşı beni öyle bir sikmişti ki her deliğimden döller akıyor benimse kımıldayacak yerim yoktu.

Bir Sonraki Hikayemizde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir