Spor Salonunda Sikildim

71 / 100

Spor Salonunda Sikildim

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla spor salonunda yaşadığımız hikayemden bahsedeceğim. 27.07.2023 günü oğlumla spor yapma kararı alıp bir spor salonuna yazıldık. 28.07.2023 günü akşam saat 17:00 da spor yapmak için evden ayrılıp yola koyulduk.

17:30 da spor salonuna vardık. Üzerimizi değiştirmek için soyunma odalarına gittik. Üzerlerimizi değişip salona geçip kol çalışmaya başladık. Üzerimde mor külot üstüne siyah külotlu çorap ve gri short giydim. Oğlum hakan ise sporcu atleti ve shortunu giymişti. Biz kol çalışırken karşımızda göğüs çalışan iki kişi sürekli beni kesiyordu. Oğlum hakan durumdan hiç rahatsız olmadan kulağıma eğilip ‘’ anne yine yaptın yapacağını iki tane yarma seni kesip duruyor ‘’ dedi.

Yarım saat kadar kol çalıştıktan sonra ben kalktım. Oğlum hakana ise ‘’ sen bunlar geldikten 10 dakika sonra gel ‘’ dedim. Ben kocaman götümü sallayarak soyunma odalarına doğru yürürken iki yarmaya gülücük attım. Ben kadın soyunma odasının kapısına gelip biraz bekledim ve o iki yarma geldiler. Bir tanesi ‘’ merhaba ben sercan ‘’ dedi elini sıktım ve diğeri elini uzatıp ‘’ bende Sertaç ‘’ dedi. Bende ‘’ memnun oldum bende feride ‘’ dedim.

Sercan ‘’ feride çok güzelsin seninle tanışmak istedik sende uygun görürsen ‘’ dedi. Bende ‘’ teşekkür ederim sercan erkekler soyunma odası boş mu? ‘’ dedim. Sertaç hemen lafa girip ‘’ boşaltırız ‘’ dedi. Sercan ve Sertaç erkek soyunma odasına geçip kontrol ettiler ve bana ‘’ hadi gel ‘’ dediler o esnada oğlum hakan gelince sercan ve Sertaç biraz irkildi. Ben ‘’ çekinmeyin oğlum biliyor her şeyi ‘’ dedim. Sercan ve Sertaç ‘’ o zaman gelin içeri ‘’ dediler. İçeri geçince Sertaç ‘’ feride oğlun sadece bizi izlesin ‘’ dedi. Oğlum hakan ise ‘’ fark etmez benim için ‘’ dedi.

Ben Sertaç ve sercanın arasına çömelip ‘’ verin bakalım şu siklerinizi ‘’ dedim. Sertaç ve sercan shortlarını indirdiler ikisininde sikleri epey büyüktü ve kazık gibiydi. Sırayla sakso çekmeye başladım. Oğlum hakan ise oturmuş bizi izliyordu. Sercan spor salonu sahibini tanıyormuş ve oğluma ‘’ hakan içeride cesim beyi bul ve özel odanın anahtarını iste ‘’ dedi. Oğlum ‘’tamam’’ diyerek salona gitti. Sercan ‘’ hadi kalk bakalım yavrum özel odaya geçeceğiz ‘’ dedi. Biz odadan dışarı çıkınca oğlum hakan geldi ve özel odaya geçtik.

Odaya girince Sertaç ‘’ bu kadar sakso yeter birazda amının tadına bakalım ‘’ dedi. Ben domalınca Sertaç gri shortumu indirip külotlu çorabım yırtarak etli amcığımı ve göt deliğimi meydana çıkarıp ‘’ sercan oğlum feridenin malzemesini gör bak ‘’ dedi. Sercan ‘’ Sertaç oğlum bu malzeme yaraksız durmaz zaten ‘’ dedi. Sertaç arkama geçip büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime sokunca ben ‘’ aaaaaooooohhhhh ‘’ diye inledim. Ben inleyince Sertaç ‘’ yavrum hoşuna mı gitti? ’’ diyerek hızlı bir şekilde etli amcığımı sikmeye devam ediyordu. Ben ise inlemekten cevap veremiyordum. Bir müddet daha bu şekilde sikildikten sonra pozisyon değiştik.

Ben kalkıp külotlu çorabımı indirdim ve tekrar domaldım. Sercan hemen arkama geçip kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden içime sokunca ben ‘’ aaahhhh yavaşşşşşş ‘’ diye bağırdım. O esnada Sertaç hemen sikini ağzıma sokup sakso çektirmeye başladı. Sercan götümü Sertaç ağzımı sikerken bende aralarında ileri geri yapıyordum. Ben ileri geri gidip geldikçe iri memelerim sallanıyordu.

Bir süre sonra ben çırılçıplak soyundum. Sertaç beni kucağına aldı sercan ise arkama geçti ve beni amlı götlü sikmeye başladılar. Amım ve götüm aynı anda sikilirken ben zevkten bulutların üzerinde uçuyordum. Sertaç ve sercan ise iki azgın boğa misali homurdayarak beni sikmeye devam ediyorlardı.

Bir müddet sonra sercan ve Sertaç bana yere diz çökmemi söylediler. Bende yere diz çöktüm. Sertaç ve sercan siklerini ellerine alıp sıvazlarken  bir anda ikisi beraber bağıra bağıra sıcak döllerini yüzüme boşaltmaya başladılar. O kadar çok boşaldılar ki resmen döl banyosu yaptım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir