Vur ha vur 2

77 / 100

Vur ha vur 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda vur ha vur hikayemin ikinci bölümünden bahsedeceğim.

27.02.2022 günü müşterim vahit ve oğlum hakan beni ilk postada siktiler ve duş aldıktan sonra üçümüzde oturup hem sohbet edip hem de viski içmeye başladık. Tabi ki sohbetin konusu SEX idi ve vahit bana ‘’ikimiz aynı anda amını sikerken çok mu zorlandın?’’ dedi. Bende vahite ‘’tabi ki zorlandım ikinizin de yarakları at siki gibi nasıl zorlanmam ki?’’ dedim. O esnada oğlum hakan lafa girip ‘’anne 3 zenci ile grup yaptın zorlanmadın da şimdi çift yarakla mı zorlandın?’’ dedi. Bende ‘’o zaman daha gençtim ve azgındım şimdi de azgınım ama dayanma gücüm yetersiz’’ dedim.

Hakan ‘’anne o zaman götünüde çift yarakla sikelim belki götten olunca dayanırsın’’ deyince ben hemen ‘’olmaz aşkım dayanamam mahvolurum’’ dedim. Vahit ise ‘’hadi feride kırma bizi lütfen’’ diye ısrar edince ben ‘’tamam ama ben yöneteceğim sikişi’’ dedim. Hakan ve vahit kabul ettiler. Ben ayağa kalkıp ‘’o zaman sikiş başlasın’’ dedim. Oğlum hakan ve müşterim vahit yanıma geldiler ve her yerimi okşayıp öpmeye başladılar.

Bende onlara azdırıcı sözler söyleyip ellerimle siklerini sıvazlıyordum. Bir süre seviştikten sonra ben hakan ve vahitin arasına tuvalete çöker gibi çöküp vahitin kalın damarlı sikini ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Ben vahite sakso çekerken oğlum hakana ise otuz bir çekiyordum. Vahit bir süre sonra saçlarımdan tutup sikini gırtlağıma kadar sokup çıkartmaya başladı. Ben ‘’ıghh oghh’’ diye sesler çıkardıkça vahit ‘’oooooffff feride bitiyorum’’ dedi. Biraz daha vahite sakso çektikten sonra sıra oğlum hakana gelmişti.

Hakana doğru başımı çevirip kalın ve uzun sikini kalın dudaklı ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Ben oğluma sakso çekmeye başlayınca müşterim vahit dizleri üstüne çöküp kasıklarımdan tutup kocaman yanaklı götümü kendisine doğru çevirip beni dizlerim üstüne dikti. Kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı.

Vahit kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine yavaş yavaş sokarken ben sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp göt deliğimi vahite daha rahat sikmesi için ayırdım. Vahit kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden içime sokunca ben ‘’ooooffffff yandıııımmmm’’ diye bağırdım. Ben bağırınca oğlum hakan hemen kalın ve uzun sikini tekrar ağzıma sokup ‘’sus anne zevk almaya bak’’ diyerek ağzımı sikmeye başladı.

Bir müddet bu şekilde sikildikten sonra hakan beni ayağa kaldırdı ve ‘’anne yatak odasına gidelim’’ dedi. Bende ona ‘’tamam aşkım’’ diyerek yatak odasına doğru yürümeye başladım. Vahit ve oğlum hakan ise hemen peşime düştüler ve ikiside göt yanaklarımı tokatlayıp ‘’yürü bakalım orospu biraz daha sikelim seni’’ dedi. Yatak odasına geçince oğlum hakan kendini yatağa attı ve bana ‘’ hadi anne gel bakalım o götünü sikelim’’ dedi. Bende ‘’amım götüm size feda olsun erkeklerim ama beni parçalamayın’’ dedim. Yatağa çıkıp ata biner gibi oğlum hakanın kucağına çıkıp oğlumun kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime aldım.

Oğlumun siki göt deliğime girince ben hakanın üzerine yüz üstü uzandım. Oğlum hakan ise göt yanaklarımı ikiye ayırıp müşterim vahite ‘’hadi sende gel’’ dedi. Vahit ise yatağa çıkıp horoz gibi üzerime çıktı. Kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça ittirmeye başladı. O esnada göt deliğimde bir ağrı hissetmeye başlayınca ‘’ooooooffffff çok acıyor şart mı ikinizde aynı anda götümü sikmeniz?’’ deyince vahit ‘’şart bebeğim deyip omuzlarımdan tuttu ve kalın damarlı sikini bütün gücüyle yüklenip göt deliğime sokunca ben ‘’aaaaaahhhhhh yandııııııımmmm’’ diye bağırdım.

Benim bağırışlarıma aldırış etmeden vahit ve hakan mor deliğimi sikmeye devam ettiler. Bir müddet sonra götümdeki acı yerini zevke bıraktı. Oğlum ve müşterim aynı anda göt deliğimi sikerken bende onlara ‘’ oooohhhhh devam edin hadi erkeklerim’’ diye inliyordum. Birkaç git gel den sonra hakan vahite ‘’bu seferde aynı anda amını sikelim annemin’’ dedi. Vahit ise ‘’süper olur’’ dedi.

Oğlum hakan kalın ve uzun sikini göt deliğimden çıkartıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Vahit ise kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye devam ediyordu. Biraz sonra vahitte kalın ve damarlı sikini götümden çıkartıp etli amcığıma dayayıp içime soktu. Götüme göre amcığım biraz daha rahattı. İki kalın yarağı zorlanmadan içime aldım ve amımı yara yara hakan ve vahit tarafından sikiliyordum.

Bir süre sonra müşterim vahit ve oğlum hakan aynı anda inleye inleye döllerini amcığıma boşalttılar.

Vur ha vur 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir