Vur ha vur

73 / 100

Vur ha vur

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ve müşterim vahit ile yaşadığım ilişkiden bahsedeceğim.

27.02.2022 günü VİP müşterim vahit benimle iletişime geçip ‘’bugünü seninle geçirmek istiyorum’’ dedi. Saat 17:00 kendisine randevu verdiğim vahit tam saatinde geldi.

Kapıyı açıp içeriye davet ettim. Vahit hakan ve ben oturduk biraz sohbet ettikten sonra vahit ‘’feride çok azgınım sohbeti her zaman ederiz’’ deyince bende ‘’biraz bekle hazırlanayım’’ diyerek yatak odasına geçtim.

Üzerimi değiştirip sadece külot ve sütyen giyip tekrar salona hakan ve vahitin yanına geldim. Yanından geçerken vahit götüme bir tokat atıp ‘’bu göt sikilmez mi kız?’’ dedi. Bende kahkahayı basıp vahite doğru dönüp ‘’bu am sikilmez mi erkeğim?’’ dedim.

Oğlum hakan ve vahit beni izlerlerken ben dans etmeye başladım. İlk önce sütyenimi çıkartıp vahite attım. Bir süre daha dans ettikten sonra külodumu çıkartıp oğlum hakana attım ve dans etmeye devam ettim. Onlara doğru domalıp götümü aşağı yukarı sağa sola sallamaya başladım.

Vahit ayağa kalkıp üzerine çıkartmaya başladı ve bana ‘’bugün senin içinden geçeceğim feridem’’ diye mırıldanıyordu. Vahit çırılçıplak soyunmuştu ben domalık haldeyken hemen arkama geçip kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sürtmeye başladı.

Vahit mor deliğime sürtünürken bende alttan elimi uzatıp vahitin taşaklarını okşamaya başladım. O esnada hakan yanımıza geldi elinde arko krem vardı. Onu vahite doğru uzatıp ‘’annemin götünü kremleyip sikersen daha çok zevk alırsın’’ dedi. Vahit kremi alıp ilk önce göt deliğimi sonra ise kalın damarlı sikini kremleyip sikinin kafası ile göt deliğime baskı yapmaya başladı.

Bir süre göt deliğim baskıya uğradıktan sonra vahit kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Vahit yara yara göt deliğimi sikerken bende ‘’oooooohhhhhh ıııııımmmmmmmmmm uuuuuuuuuummmmmmm’’ gibi sesler çıkartarak vahiti motive ediyor kendimi azdırıyordum. Vahit bir süre sonra hızlanmaya başladı. Götümü o kadar sert sikiyordu ki taşakları ‘’şap şap şap’’ amcığıma vururken kasıkları ise iri göt yanaklarıma vurup dalgalandırıyordu.

O esnada oğlum hakan yanımıza gelip ‘’bende size eşlik edeceğim’’ dedi. Vahit ise ‘’süper olur hakan anneni beraber sikeriz’’ dedi. Hakan hemen soyunup kalın ve uzun sikini ağzıma verip bana sakso çektirmeye başladı. Vahit götümü sikerken oğlum hakanda ağzımı sikiyordu. Bir süre bu şekilde oğlum ve müşterim arasında sikilmeye devam ettim.

Sonra hakan vahite ‘’annemi tost yapalım mı?’’ dedi. Vahit ise ‘’süper olur hakan annene vur ha vur yaparız’’ dedi. Vahit yere sırt üstü uzandı bende ata biner gibi vahitin kucağına oturup kalın damarlı sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime aldım. Vahitin siki tamamen amcığıma yerleşince ben vahitin üzerine uzandım. Oğlum hakan ise hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp birden göt deliğime kökleyince ben ‘’yavaş lan yavaaaşşş’’ diye çığlık attım.

Vahit alttan alttan etli amcığımı sikerken oğlum hakan ise hızlı bir şekilde kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikiyordu. Ben ise ‘’aaaaahhhh ooooohhhh uuuuuffff ımmm devam edin sakın durmayı erkeklerim sikin beni amımı da sikin götümü de sikin parçalayın beni’’ diye inliyordum. Bir müddet sonra hakan kalın ve uzun sikini göt deliğimden çıkartıp vahite ‘’ikimiz aynı yerden sikelim mi annemi?’’ dedi. Ben ‘’hayır olmaz mahvederseniz’’ desem de vahit ‘’olur’’ dedi.

Vahitin kalın damarlı siki etli amcığımdayken hakan da kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime sokunca ben ‘’oooooffffff çıkartın nolur amım yırtıldı’’ diye mırıldanmaya başladım. Vahit ve hakan hiç aldırış etmeden beraber bir şekilde amcığımı sikip parçalıyorlardı. Bir süre sonra vahit hırıldamaya başladı ve bana sımsıkı sarılıp bağıra bağıra döllerini etli amcığıma boşalttı. Hakan ise hala amımı sikmeye devam ediyordu. Vahit boşaldıktan sonra beni bırakınca oğlum hakan arkamdan bana sımsıkı sarılıp kalın ve damarlı sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımdan çıkartmadan ters döndü. Ben bir anda kendimi oğlumun kucağına ters oturmuş bir şekilde buldum ve oğlum hakan hızlı bir şekilde alttan doğru etli amcığımı sikmeye devam ediyordu. Vahit ise kalkıp banyoya gitmişti.

Bir süre sonra hakan bana ‘’anne sırt üstü yat’’ dedi. Bende hemen yere sırt üstü yatıp bacaklarımı açtım. Oğlum hakan hemen bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakanın siki amımın içinde gezdikçe ben ‘’oohh uvvvv uuuff’’ diye inliyordum. Biraz sonra oğlum hakan tamamen üzerime uzanıp kulağıma ‘’bu amı döllemek istiyorum anne’’ dedi. Bende oğluma ‘’dölle erkeğim dölle amımı’’ dedim. Hakan bütün gücü ile amcığımı sikmeye başladı ve bir müddet sonra kulağıma ‘’anne geliyorum’’ deyince bende oğluma ‘’hadi aşkım dölle amımı fışkırt döllerini içime’’ diye inliyordum ki hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma köküne kadar sokup bağıra bağıra içime boşaldı.

Bir sonraki yazımda ise ikinci bölümden bahsedeceğim.

Hepinize bol sikişli günler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir