Yılbaşında Oğlum ve Arkadaşı İle Çılgınca Sikiştik

69 / 100

Yılbaşında Oğlum ve Arkadaşı İle Çılgınca Sikiştik

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ve arkadaşı mert ile yılbaşı gecesi neler yaptığımızı anlatacağım. Hikayeme geçmeden önce size oğlumun arkadaşı mertten bahsedeyim. Mert 45 yaşında 190 boyunda 97 kilo ağırlığında atletik yapılı biridir. Daha öncelerin de de kendisi ile harika anlar yaşamıştık. 31 aralık 2023 gününü 1 ocak 2024 e bağlayan gece yine oğlum ve arkadaşı mert ile yaşadığımız ilişkiden detaylı şekilde bahsetmeye başlayayım.


31 aralık günü oğlum hakan ile alışveriş yapıp eve geldik. Gece için 3 çeşit transparan iç çamaşırı, çeşitli yiyecek içecek almıştık. Eve gelip eşya ve erzağı yerleştirdikten sonra oğlumla beraber oturup kahve içiyorduk. Hakan ‘’ bu yılbaşında farklılık yapalım mı yavrum? ‘’ dedi. Bende ‘’ nasıl yani aşkım detaylı anlatır mısın? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ bir arkadaşımı davet etsem bu gece üçlü grup yapsak nasıl olur ? ‘’ dedi. Bende ‘’ kim o arkadaşın aşkım öyle her kişiyle sikişmediğimi biliyorsun demi? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ mert var ya senin de çok hoşuna gidiyordu hani atletik olan işte onu çağırmayı düşünüyorum ‘’ dedi. Bende ‘’ olur aşkım bu gece üçlü grup yaparız ‘’ diyerek güldüm.

Akşam saat 21:00 sularında kapı çaldı. Ben salonda oturuyordum kapıyı oğlum hakan açtı. Ben ‘’oğlum kim o ‘’ diye seslenince salon kapısında mert göründü ve bana ‘’ ben geldim yavrum ‘’ dedi. Bende kalkıp ‘’ hoş geldin aslanım ‘’ diyerek öpüp oturması için yer gösterdim. Üçümüzde oturduk ve bir şeyler içmeye başladık sohbet muhabbet derken gece 23:30 sularında ben kalkıp ‘’ hazırlanayım artık ben ‘’ diyerek yatak odasına doğru yürüdüm. Bir süre sonra ben dantelli desenleri olan göt bölümü açık siyah transparan elbisemi giyip geri geldim. Oğlum hakan ve arkadaşı mert beni o şekilde görünce ikisi de ıslık çalmaya başladı. Mert ‘’ yavrum yine bulmuşsun azdırıcı çamaşırları ‘’ dedi. Bende ‘’ bu gece size neler vereceğim neler görün bak ‘’ dedim.

Mert ‘’ ben sabredemeyeceğim fahişe karı ‘’ diyerek soyunup yanıma geldi. İkimiz çılgınlar gibi sevişirken oğlum hakanda soyunup yanımıza geldi ve üçlü olmuştuk artık. Bir süre sonra ben aralarında diz çöküp oğluma ve merte sakso çekmeye başladım. Oğlum hakan ve mert ise zevkten dört köşe olmuş sıra ile siklerini gırtlağıma kadar sokup çıkartıyorlardı.

Bir müddet sonra ben ayağa kalkıp yatak odasına doğru yürüdüm. Mert ve oğlum ise peşimden geldiler. Ben yatağa yüz üstü uzandım oğlum hakan ise hemen yatağa oturup kalın ve uzun sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı. Mert ise elleri ile götümün kocaman yanaklarını okşayıp dili ile mor deliğimi dilliyordu. Biraz sonra mert üzerime doğru uzanıp kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. O esnada ben ağzımda oğlumun siki olduğu için ‘’oıghh’’ diye bir ses çıkardım. Oğlum ağzımı arkadaşı mert ise göt deliğimi keyifle sikmeye devam ediyorlardı.

Bir süre sonra pozisyon değiştik. Ben ata biner gibi mertin kucağına oturup kalın damarlı sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma alıp zıplamaya başladım. O esnada oğlum hakan beni mertin üzerine doğru yatırıp arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden içime sokunca ‘’ ben aaaaahhhhhh yavaşşşşşşşş ‘’ diye bağırdım. Ben çığlık atınca mert bana sarılıp ‘’ sus kız ‘’ diyerek dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. Ben oğlum ve arkadaşı tarafından tost haline getirilip amlı götlü sikilirken bir yandan da elleri vücudumun her yerinde dolanıyordu. Birkaç git gel den sonra mert ‘’ hadi pozisyon değişelim ‘’ dedi.

Ben ayağa kalkıp merte sırtımı dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöküp kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp üzerine oturdum. Mert alttan doğru hafif tempo ile göt deliğimi sikmeye başladı. Ben ise zevkten amcığım ile oynayıp ‘’ oooohhhh devam et erkeğim hadi sik götümü ‘’ diye inliyordum. O esnada oğlum hakan ise bacak arama geçip ‘’ gel bakalım yavrum sıra o etli amcığında ‘’ dedi. Bende bir yandan merte götümü siktirirken bir yandan amımla oynayıp bir yandan da oğlum hakana ‘’ hadi aslanım gel sende amcığımı sik ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ hazır mısın fahişem? ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokunca ben ‘’ ooooohhhhhh harikasınız gençler efsanesiniz ‘’ diye inledim. Ben inleyince oğlum hakan ve arkadaşı mert tempoyu artırıp sert bir şekilde beni amlı götlü sikmeye başladılar. O kadar sert sikiyorlardı ki resmen amımı götümü parçalıyorlardı. Ben ise ‘’ hadi erkeklerim hadi aslanlarım hadi boğalarım parçalayın beni ‘’ diye bağırıyordum. Ben bağırdıkça mert ve hakan daha da hızlandılar inleme sesleri evin içinde yankılanıyordu. Bir süre sonra oğlum hakan ve arkadaşı mert bağıra bağır döllerini amcığıma ve göt deliğime boşalttılar. O gece sabah saat 9 a kadar kaç defa sikiştik hatırlamıyorum bile sabah saat 9 da hepimiz uyuyakalmıştık.

Bir Sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir