Zenci Müşterimle Bir Gece

76 / 100

Zenci Müşterimle Bir Gece

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda İstanbul ‘dan tavsiye üzerine bana ulaşan zenci müşterim ile bir gecemizden bahsedeceğim.

19.10.2021 günü İstanbul daki bir dostumuz bizi arayıp ‘’zenci bir arkadaşım var feride seni anlattım gelmek istiyor’’ dedi. Bende ‘’olur gelsin ilk defa mı zenci yarağı yiyeceğim’’ deyip kahkaha attım.

20.10.2021 günü İstanbullu dostumuz ile beraber zenci müşterimiz geldi. Hep beraber oturduk bir şeyler içtikten sonra İstanbullu dostumuz ‘’ ben kaçayım işlerim var siz mohan ile takılın ‘’dedi.

Kapıya kadar dostumuzu yolcu etmek için gittim. O esnada bana ‘’ kız kendini fazla parçalatma yakında bende geleceğim’’ dedi. Bende ‘’ sen gel erkeğim ben seni yine doyururum merak etme’’ dedim. Dostumuz gitti bende içeriye oğlumla zenci müşterim mohan’ ın yanlarına geçip oturdum.

Mohan ‘’ben azda olsa Türkçe biliyorum ve feride sen çok güzelsin’’ dedi. Bende ona ‘’türkçe bilmen çok güzel mohan teşekkür ederim’’ dedim.

Oğlum hakan mutfağa gidince mohan kalkıp yanıma geldi ve bana ‘’ seninle sevişmek çok zevkli olacaktır’’ deyip elleriyle bacaklarımı okşamaya başladı.

O esnada oğlum hakan içeri gelmişti ve bizi görünce ‘’ben sizi yalnız bırakayım’’ deyip üzerini giyip dışarı çıktı.

Ben mohan’ a ‘’hadi gel yatak odasına geçelim’’ deyip elinden tutup yatak odasına götürdüm.

Odaya girince ben yavaş yavaş soyunmaya başladım. Mohan ise beni izliyordu. Ben çırılçıplak kalınca mohan yanıma gelip dudaklarıma yapıştı ve bir yandan beni okşarken bir yandan dudaklarımı öpüp emiyordu.

Ben mohan ın üzerinden elbiselerini çıkartmaya başladım. Boxerinin üzerinden büyük bir siki olduğu belliydi ve ben görünce daha fazla azmaya başladım.

Yavaşça yere doğru tuvalete çöker gibi çöküp mohan ın boxerini aşağı indirdim.

Mohanın siki meydana çıkmıştı ve o kadar büyüktü ki bir an içimden ‘’feride alabilecek misin kız?’’ diye kendi kendime sordum.

Sonra mohanın sikini zarı zor ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Bir müddet sonra mohan beni ayağa kaldırıp kucağına aldı. Kol gibi olan sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup elleriyle göt yanaklarımdan tutup sikmeye başladı.

Mohanın kol gibi olan siki etli amcığıma girip çıktıkça ben zevkten inliyordum. Sonra mohan beni yatağa yatırıp üzerime uzandı ve tekrar sikini amcığıma sokup hafif tempo ile sikmeye başladı.

Bir müddet sonra mohan tempoyu artırıp sert bir şekilde kol gibi sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup çıkartmaya başladı.

Derken ilk postasını bağıra bağıra amcığıma boşalttı.

Mohan yatağa uzanıp kalmıştı ben kalkıp banyoya gittim duş alıp temizlendim ve üzerimi giymek için yatak odasına geçince mohan yataktan kalkıp banyoya gitti.

Akşam saat 20:00 sularında oğlum hakan eve geldi. Bizde mohanla oturmuş sohbet ediyorduk. Ben sadece külot ve sütyen ile oturuyordum.

Oğlum salona yanımıza gelip ‘’naptınız bakalım’’ deyip mohana dönüp ‘’annemden memnun musunuz?’’ dedi.

Mohan ise hakana ‘’bu gece annenle yalnız kalmak istiyorum’’ deyip hakana 300 euro para verip resmen kapı dışarı etti.

Mohan yanıma gelip oturdu. Ben mohandan çok etkilenmiştim içimden bir ses o kol gibi siki götüme almamı söylüyordu. Yine de öyle yaptım saat 21:00 sularında ben mohan a ‘’mohan bu sefer beni götümden sikmeni istiyorum’’ dedim. Mohan ise ‘’anal seks çok severim ben feride ama türk kadınlar anal seks sevmiyor o yüzden sana da sormadım eğer anal seks yapıyorsan sana 300 euro daha veririm’’ dedi.

Bende mohan a ‘’anal seks severim para falan istemem yeter ki o büyük sikinle götümü sik’’ deyince mohan beni kucağına alıp yatak odasına götürdü.

Hemen beni yatağa yüz üstü yatırıp üzerime uzandı ve o kol gibi sikini bu sefer kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girmeye başladı.

Mohan sikini göt deliğime sokmaya başlayınca bende biraz acı belirdi ama dişimi sıkıyordum. Çünkü o siki götümde istiyordum.

Bir müddet sonra zevk almaya başladım mohan ise üzerimde ileri geri yapıp kol gibi sikini göt deliğime sokup çıkartıyordu.

Daha sonra mohan sikini götümden çıkartmadan bana sarılıp yan döndü beni de yan yatırdı ve bacağımı havaya kaldırıp arkamdan doğru göt deliğimi sikmeye devam etti.

Mohan bir müddet sonra hızlanmaya başladı bende ‘’hadi aşkım sik götümü’’ diye inliyordum. Birkaç git gelden sonra mohan beni domalttı ve arkama geçip kol gibi sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde köküne kadar göt deliğime sokunca ben ‘’aaaaaahhhh’’ diye bağırdım.

Mohan hiç aldırış etmeden kasıklarımdan tutup tüm gücüyle kol gibi sikini göt deliğime hızlı bir şekilde sokup çıkartıyordu. Bir müddet bu şekilde beni siken mohan daha sonra hırıldamaya başladı.

Kol gibi sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşalttı.

O gece sabaha kadar 2 posta götümü 2 posta amımı siken mohan ertesi gün saat 14:00 sularında istanbula geri döndü.

Zenci Müşterimle Bir Gece

Video

Fotolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir