Zenci Müşterimle Vur Ha Vur

77 / 100

Zenci Müşterimle Vur Ha Vur

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda zenci müşterim ile yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 10.06.2024 tarihinde john isimli müşterim bana ulaşıp 11.06.2024 tarihi için 24 saatlik bir rezervasyon aldı. O gün geldiğinde saat 12:0 da müşterim john ‘ un verdiği adrese doğru yola çıktım. Saat 12:30 da adrese vardığımda john beni kapıda karşıladı. Yıllardır türkiye ‘ de kaldığı için türkçesi çok olmasa da iyiydi.

John ‘’ hoş geldin feride buyur içeri gel ‘’ diyerek beni mekanına davet etti. Daha öncesin de birkaç kez john ile ilişki yaşamıştık. Bende ‘’ hoş bulduk john teşekkür ederim ‘’ diyerek içeri girdim. İçeride salona geçip koltuğa oturdum john ise içki ikram edip karşımdaki koltuğa oturdu. Biraz sohbet ettikten sonra john ‘’ hadi gel yukarı çıkalım mı feride? ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam aşkım çıkalım ‘’ diyerek merdivenlere doğru yürümeye başladım.

Ben önden merdivenleri çıkarken john da peşimden geliyor bacaklarımı ve götümü okşuyordu. Yukarıya çıktığımızda geniş bir salon ve birkaç oda vardı. John ‘’ feride ‘’ diye seslenince ben geriye döndüm. Ben döner dönmez john beni tutup kendine çekip dudaklarıma yapıştı. Çılgınlar gibi bir yandan öpüşürken bir yandan da soyunmaya başladık. İkimizde çırılçıplak kalmıştık. John beni kucaklayıp salondaki üçlü koltuğa yatırıp bacaklarımı araladı ve bacaklarımı ayırıp birden kafasını bacak arama sokup etli amcığımı diliyle okşamaya başladı. John amcığımı dillemeye başlayınca ben yavaş yavaş zevke gelmeye başladım. Ben iyice zevke gelmiştim bir süre sonra ‘’ hadi erkeğim sik beni ‘’ diye inlemeye başladım.

Benim inlemelerim arasında john bana ‘’ sen iste yavrum şimdi seni bulutlara çıkartacağım ‘’ diyerek üzerime uzandı. Ben ise elimle john’un at siki gibi olan sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp ‘’ hadi sok içime ‘’ diye inledim. John at siki gibi olan sikini etli amcığıma sokmaya başlayınca ben ‘’ offffff çok kalın ve büyük biraz yavaş ol erkeğim ‘’ dedim. John ise hiç aldırış etmeden at siki gibi olan sikini etli amcığıma taşaklarına kadar sokup sikmeye başladı. Ben ‘’ aaaaahhhhh ooooooofffffff yavaaaaaşşşşş ‘’ diye bağırdıkça john daha sert bir şekilde etli amcığımı sikiyordu.

Bir süre sonra john diğer koltuğa uzanıp bana ‘’ hadi yavrum gel kucağıma ‘’ dedi. Bende sırtımı john’a dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöktüm. John at siki gibi olan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girmeye başladı. John’un siki göt deliğime girmeye başlayınca ben ‘’ aaaahhhhh çok kalın ve uzun john ‘’ diye bağırınca john bana ‘’ ilk defa mı sikişiyoruz yavrum sen kaç kez bu siki amına götüne aldın sayısı belli değil ‘’ diyerek birden sikini göt deliğime taşaklarına kadar soktu. Ben ‘’ aaaahhhhh götüm yırtıldıııııı ‘’ diye bağırsam da john aldırış etmeden mor deliğimi sikmeye devam etti. Bir süre sonra acı yerini zevke bırakmıştı. John at siki gibi olan sikiyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikerken bende ‘’ aaahh ooohhh oooofff harika eveeeetttt ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe john götümü daha sert sikmeye devam ediyordu.

Bir süre sonra ben john’un kucağından inip tekrar ata biner gibi kucağına oturup john’un at siki gibi olan sikini elimle tutup kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım. Ben hafif tempo ile john’un kucağına oturup kalkarken john elleriyle vücudumu okşayıp kalın dudaklı ağzıyla iri memelerimi emiyordu. Ben ise ellerimle göt yanaklarımı tokatlayıp bir yandan john’un kucağında zıplayıp ‘’ devam et erkeğim devam et sik beni parçala ‘’ diye inliyordum.

Birkaç git gel den sonra john beni kucağından indirip domaltıp at siki gibi olan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayadı. Bende sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp ‘’ hadi erkeğim sik götümü ‘’ diye inledim. John sikini ilk başta yavaşça göt deliğime sokmaya başladı. At siki gibi olan sikinin kafası kocaman yanaklı götümün mor deliğine girince hafif bir yanma hissetmeye başladım. Ben ‘’ biraz yavaş sok içime alıştır göt deliğimi  ‘’ derken john sikini aniden göt deliğime taşaklarına kadar soktu. O esnada ben acıdan ‘’ aaaaahhhhh yavaşşşşşş parçaladın götümü ‘’ diye bağırınca john ‘’ bu göt böyle sikilir feride ‘’ diyerek sert bir şekilde göt deliğimi sikmeye devam etti. John sert bir şekilde götümü sikerken iri memelerim ileri geri sallanıyor ben inim inim inliyordum. Ben inledikçe john daha sert sikiyordu.

Ben daha fazla dayanamayıp yüz üstü uzandım. John ise üzerime uzanıp at siki gibi olan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup ‘’ ben senin en çok götünü seviyorum feride ‘’ diyerek tekrar sikmeye başladı. John’un siki göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’ oooffff aaaahhhhh ‘’ diye inliyordum. John bir süre sonra sikini taşaklarına kadar göt deliğime sokup bağıra bağıra döllerini fışkırttı. O gün john ile dört defa sikiştik.

Bir Sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir