Baharda Seksin Tadı Başka Bölüm 2

76 / 100

Baharda Seksin Tadı Başka Bölüm 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere 2019 yılı baharında yaşadığım bir hikayemin ikinci bölümünü yazmak istedim.

O gün Kenan ile Hakan evire çevire amımı götümü siktiler bütün deliklerim dölleri ile dolmuştu. Ben banyoya gitmek için aralarından kalktım amımdan götümden döller aka aka banyoya girdim.

Duşun altına girdim ve ılık su ile her yanımı yıkamaya başladım.

Her tarafımı köpükleyip temizlendikten sonra bornozumu giyip duştan çıktım. Yatak odasına geçip bornozumu çıkartıp yatağın üzerine çırılçıplak uzanıp dinlenmeye başladım.

Hakan ile kenan ise içeride tv izliyorlardı bi ara kapı çalındı bende ‘’ gel’’ dedim gelen kenan dı beni çırılçıplak görünce ‘’ feride abla bebek gibisin doyamıyorum sana’’ dedi bende kenan a ‘’ gel erkeğim ablan doyursun seni’’ dedim.

Yanıma gelip her yanımı okşamaya başladı bende dudaklarına yapışıp öpmeye başladım. İçimde fırtınalar kopuyordu resmen o kadar çok azdım ki kenan a ‘’ hadi erkeğim sik beni’’ dedim.

Kenan hemen soyunda ve üzerime uzandı bende bacaklarımı açıp kıpkırmızı dudaklı etli amımı kenan ın önüne serdim.

Kenan kalın ve uzun siki ile biraz amımı fırçaladıktan sonra yavaşça sikini amıma sokmaya başladı. O kadar güzel giriyordu ki siki amıma ben hemen kenanı belinden tutup kendime çektim ve siki taşaklarına kadar amıma girdi.

Kenan amımı sikmeye başlamıştı hafif tempo ile bende altında inim inim inliyordum resmen ben inledikçe kenan ‘’ feride bebeğim seni parçalayacağım’’ diye kulağıma fısıldıyor onun fısıldamaları beni daha da çok azdırıyordu.

Kenan beni inlete inlete sikerken birden kapı açıldı

gelen hakan dı bize bakıp ‘’vaayyyyyyyy biz içeride tv izleyelim siz burada sikişin insan haber verir bensiz sikişecekseniz yine sikişin ama haber verin bari rahatsız etmezdim’’ dedi.

Kenan hakana ‘’ dostum annenle tek sikişmek istiyorum bize müsaade et feride ablayı tek sikeceğim’’ dedi. Hakanda ‘’ tamam o zaman ben içerideyim size iyi sikişler’’ deyip içeri gitti.

Kenan etli amımı sikmeye devam etti. Biraz sonra kenan ‘’ pozisyon değişelim’’ dedi ve üzerimden kalktı.

Bende kenan a ‘’ hangi pozisyonu seversin bebeğim’’ dedim kenan da ‘’ sen tavuk ol bende horoz tepeleyeyim seni feride’’ deyince ben hemen domaldım dizlerimi bir araya getirip başımı aşağı eğip götümü havaya diktim.

Kenan hemen üzerime çıktı kalın ve uzun sikini iri yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça soktu ve başladı sikmeye.

Kenan tempoyu artırmaya başlamış göt deliğime daha sert ve hızı pompalama yapıyordu bende zevkten amımın bızırıyla oynayıp bi yandan da

kenan a ‘’ sik beni aşkım parçala götümü erkeğim amımıda sik götümüde sik’’ diye inliyordum.

Kenan bi kaç sert vuruş daha yaptıktan sonra hırıldamaya başladı anladım ki boşalacaktı.

Bende onu daha çok zevke getirmek için ‘’ hadi erkeğim dölle götümü fışkırt döllerini göt deliğime’’ diye inlerken

kenan kasıklarımdan tutup kalın ve uzun sikini iri yanaklı kocaman götümün mor deliğine öyle bir kökledi ki göt kemiğim kırıldı sandım ve çığlık attım.

Kenan ise aldırış etmeden döllerini göt deliğime fışkırtıyordu.

Kenan boşaldıktan sonra sikini götümden çıkartınca göt deliğim açık kalmıştı.

Kenan banyoya gitti ben ise yatakta öylece kalmıştım.

Diğer yaşadıklarımızı ise 3 üncü bölümde anlatacağım.

Hepinize teşekkürler bol sikişli günler 😊

Baharda Seksin Tadı Başka Bölüm 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir