Köyde Sikişmek Güzel 2

70 / 100

Köyde Sikişmek Güzel 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda köydeki maceramın ikinci bölümünden bahsedeceğim. 23.03.2022 günü oğlum hakan ile beraber yenişehirde aldığımız köy evine dinlenmeye gittik. Doğa yürüyüşüne çıkmadan önce oğlumla sikiştik. Sonra üzerimizi giyip anne oğul doğa yürüyüşü yapmak için evden ayrıldık. Ben üzerime bir bluz altıma ise bir eşofman giydim. Oğlum hakan ise eşofmanlarını giymişti. Bir süre yürüdükten sonra ağaçlık alanda bulduğumuz mesire alanında oturup dinlenmeye başladık. Hem dinlenip hem de yanımızda getirdiğimiz içeceklerimizden yudumluyorduk.

Biraz dinlendikten sonra tekrar yürüyüşe başladık. Ben önde oğlum ise arkamda sakin sakin yürürken oğlum hakan ‘’ anne götün çok güzel ‘’ diyerek göt yanağıma tokat attı. Ben de oğluma ‘’ azgın erkeğim çok mu istiyorsun beni sikmeyi ‘’ deyince hakan bana ‘’ evet anne götünü sikmeye doyamıyorum ‘’ dedi. Bir süre daha yürüyüşe devam ediyorken konumuz yine seksti. Bir dere kenarına gelmiştik ve ben hakana ‘’ oğlum hadi gel sikişelim ‘’ dedim. Oğlum ise bana ‘’ bende bunu bekliyordum ‘’ diyerek beni kolumdan tutup kendine doğru çekti ve dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. Anne oğul çılgınlar gibi öpüşürken bir yandan da birbirimizi okşuyorduk.

Bir süre sonra ben hem oğlumla öpüşüp hem de soyunmaya başladım. Çırılçıplak soyunmuştum hakan ise beni öyle görünce oda bir çırpıda soyundu. İkimizde birbirimizin vücudunu izlerken ben etli amcığımı oğlum ise kalın ve uzun sikini sıvazlıyordu. Biraz sonra oğlum hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini arkamdan doğru etli amcığıma ve kocaman yanaklı götüme sürtüp bir yandan da iri memelerimi okşuyordu. Ben iyice zevke gelmiş bir şekilde inleyip oğluma ‘’ hadi aşkım sik beni ‘’ diye mırıldanıyordum. Oğlum hakan ise bana ‘’ hazır mısın anne oğlunun yarağını yemeye? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ hadi erkeğim sik anneni ‘’ deyince oğlum hakan kalın ve uzun sikini arkadan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Oğlumun siki göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’ aaaahhhhh oooooohhhh devam et aşkım sik beni ‘’ diye inliyordum.

Ben inledikçe oğlum beni daha sert sikiyor bir yandan da memelerimi sıkıyor ve bana ‘’ ooohhh anne seni sikmeye doyamıyorum ‘’ diyordu. Ben ise oğluma ‘’ bende sana doyamıyorum erkeğim oğlum tarafında sikilmeye doyamıyorum ‘’ diyordum. Bir süre sonra pozisyon değiştirdik ben yakınımızda bulunan doğa masasının üzerine sırt üstü uzanıp bacaklarımı havaya kaldırdım. Oğlum ise hemen yanıma gelip bacaklarımı tutup kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlumun siki yara yara amıma girip çıkarken taşakları göt deliğime ‘’ şap şap şap ‘’ vuruyordu. Ben ise ‘’ oooohhhh aaaahhh devam et aşkım sik beni sert sik ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan etli amcığımı daha sert sikiyordu. Oğlum hakan sanki beni parçalamak ister gibi hunharca amcığımı sikerken bir yandan da bana ‘’ orospum seni parçalamak istiyorum ‘’ diye inliyordu.

Bir süre sonra oğlum hakan bana ‘’ hadi ayağa kalkıp domal anne ‘’ dedi. Bende masadan kalkıp ayakta domaldım. Oğlum ise hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sikmeye başladı. Oğlum arkamdan doğru göt deliğime girip çıktıkça iri memelerim ileri geri sallanıyordu. Oğlumun kasıkları ise götüme ‘’ lap lap lap ‘’ vurdukça kocaman yanaklı götüm dalgalanıyordu. Oğlum göt deliğimi sikerken taşakları ise etli amcığımı dövüyor hakan ise göt yanaklarımı tokatlayıp’’ senin gibi orospuyu kimse bulamaz anne ‘’ diyerek inliyordu. Bende ‘’ sik götümü aşkım amımı da sik götümü de sik ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan göt deliğimi daha da sert sikiyordu.

Bir müddet sonra oğlum bana ‘’ anne boşalacağım ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ hadi aşkım fışkırt döllerini göt deliğime ‘’ diye inlemeye başladım. Ben inledikçe oğlum kasıklarımdan tutup kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup ‘’ oooooohhhhh ‘’ diye bağırarak döllerini fışkırtmaya başladı. Oğlum bağıra bağıra göt deliğimi döllerken bende ‘’ aaaahhh ooohhhh ‘’ diye inleyerek boşalmaya başladım. İkimizde inleye inleye boşaldıktan sonra ben tuvalete çöker gibi yere çöküp göt deliğimi temizledim. Sonra ikimizde üstümüzü giyinip yürüyüşe devam ettik.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Köyde Sikişmek Güzel 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir