Manevi Abim Beni Sikti 2

73 / 100

Manevi Abim Beni Sikti 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim bir önceki yazımda manevi abim Mithat ile aramızdaki ilişkiden bahsetmiştim bu bölümde ise oğlum hakan, manevi abim Mithat ben yaptığımız üçlü sikişten bahsedeceğim.

11.11.2021 gecesi manevi abim Mithat dört defa sikip içime boşalmıştı. Ertesi sabah saat 11:00 sularında uyandım duş alıp kendime kahve yapıp içmeye başlamıştım. O esnada abim Mithat geldi ve ‘’günaydın bebeğim’’ diyerek dudağıma bir öpücük kondurdu. Bende ‘’günaydın abim’’ diyerek karşılık verdim. Manevi abim bana ‘’ kız feride hani bana kahve ‘’ dedi. Bende ‘’ hemen yaparım ‘’ diyerek koltuktan kalktım. Ben kahveyi yaparken abim Mithat mutfağa gelip bana ‘’ hakan uyuyor mu feride? ‘’ dedi. Bende ‘’ evet abi ‘’ dedim.

Abim arkamdan bana sarılıp ‘’ kız sana doyulmuyor hazır hakan uyurken bir posta daha sikeyim seni ‘’ dedi. Bende ‘’ olur abim ‘’ diyerek karşılık verince abim boynumu öpmeye başladı. Bende götümü abimin kasıklarına sürtüyordum. Biz mutfakta abi kardeş sevişirken oğlumun uyandığını duymadık ve kapıda bizi izliyormuş. Ben oğlumu fark edince hakan bana ‘’ günaydın herkese doymadınız mı? Gece sikişip durdunuz ‘’ dedi. O esnada manevi abim Mithat ‘’ aslanım ananı sikmeye doyulur mu? ‘’ dedi. Oğlum hakan ise manevi abime ‘’ evet dayı annemi sikmeye doyamıyor insan ‘’ dedi. Bende ‘’ buldunuz etli butlu azgın karıyı sikip durusunuz tabi ‘’ dedim.

Abim Mithat ise ‘’ hadi grup yapalım o zaman ‘’ deyince ben ‘’ olur ‘’ dedim ama oğlum hakan ‘’ benim işim var siz takılın’’ dedi. Hakan odasına üzerini değiştirmeye gitmişti. Biz ise mutfakta abimle sevişmeye başladık. Bir süre seviştikten sonra abim kolumdan tutup beni yatak odasına götürüp yatağa fırlattı ve bana ‘’ feridem sen benimsin ‘’ diyerek bacaklarımı havaya kaldırıp ikiye ayırıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı dillemeye başladı. Abim amcığımı biraz emdikten sonra üzerime çıkıp kalın ve damarlı sikini etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Abim yara yara amcığımı sikerken ben ‘’ oooohhhhh oooofffff devam et abim devam et ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe abim sikini amcığıma taşaklarına kadar sokup çıkartıyordu. Manevi abim etli amcığıma birkaç sert vuruş daha yaptıktan sonra bacaklarımı omzuna alıp kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup ‘’ ooooohhhh bebeğim bu götü sikmeye doyamıyorum ‘’ diyerek göt deliğime girip çıkmaya başladı.

Abim göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’ ooooffff aaaahhhhh ııımmmmm ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe abim daha hızlı bir şekilde götümü sikmeye devam ediyordu. Abim hızlandıkça ben ‘’ hadi abi sik beni parçala göt deliğimi sert sik daha sert sik ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe abim kasıklarıyla kocaman göt yanaklarımı döverek mor deliğimi sikiyordu. Bir süre sonra abim beni yatakta yan çevirdi. Sol bacağımı omzuna sağ bacağımı ise yana açıp kalın ve damarlı sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sürtmeye başladı. Ben ise ‘’ ooooooffffff ıııııımmmm uuuummmmm durma abi sik beni nolur sik ‘’ diye inliyordum. Abim biraz daha amcığıma sürtündükten sonra bana ‘’ kendi elinle sikimi nerene istersen orana götür ‘’ dedi. Ben abimin sikini elimle etli amcığıma dayayıp içime doğru ittirdim. Abim amımın içinde hafif tempo ile gidip geldikçe ben ‘’ sert sik abi amım yanıyor ‘’ diyordum. Abim ise bana ‘’ seni yavaş yavaş sikip keyfini çıkartmak daha güzel ‘’ diyordu. Abim beni bir süre o şekilde siktikten sonra ben yatakta domalıp götümü havaya dikip amımı götümü meydana çıkardım. Abim Mithat arkama geçip kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp göt deliğime baskı yapmaya başladı. Ben ‘’ hadi abi durma sik götümü ‘’ diye inleyince abim birden yüklenip sikini taşaklarına kadar göt deliğime sokunca ben ‘’ aaaaaaahhhhhhh götüüüüüüümmmm ‘’ diye bağırdım. Abim ise hiç umursamadan bütün gücüyle göt deliğimi sikiyordu. Bir süre sonra abim bana ‘’ geliyorum aşkım ‘’ diye inlemeye başlayınca ben ‘’ hadi abi dölle göt deliğimi boşalt döllerini götüme fışkırt ‘’ diye inlerken abim sikini göt deliğime kökleyip bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşalttı.

Manevi Abim Beni Sikti 2

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir