Oğlumla Köy Maceramız 2

63 / 100

Oğlumla Köy Maceramız 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 05.06.222 ile 09.06.2022 tarihleri arasında köyde geçen maceramızın ikinci bölümünden bahsedeceğim. İlk bölümde oğlumla dere kenarında piknik yaparken yalnızlığımızı fırsat bilip inleye inleye sikişmiştik. İkimizde boşaldıktan sonra derede bulunan gölete girip yüzmeye başladık. İkimizde çırılçıplak yüzüyorduk.

Bir süre sonra sesler gelmeye başladı keçi sesleri köpek sesleri karışıktı. Oğlum hakan ‘’ anne üzerimize bir şeyler giyip öyle yüzelim nolur nolmaz ‘’ dedi. Sudan çıkıp üzerimizi giyinmek üzere çalılık alana girdiğimizde birinin beni giyinirken gözetlediğini fark ettim. Hiç bozuntuya vermeden külodumu ve sütyenimi giyip tekrar suya girdim. Biz anne oğul yüzerken keçiler ve çoban dere boyu yanımıza doğru geldiler. Keçiler su içiyordu.

Biraz sonra ben sudan çıkıp havlumu serip üzerine uzandım. Oğlum hakan ise yüzmeye devam ediyordu. Sonra oğlum çobanın yanına gidip sohbet etmeye başladılar. Çoban ise bana bakıp gülüyordu. Sonra ben kalkıp suya girip yanlarına geçip ‘’ hayırdır gençler bana bakıp neden gülüyorsunuz? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ murat ile senden konuşuyorduk çok güzel bir annen var diyor ‘’ dedi. Bende çoban murata ‘’ teşekkür ederim beni her erkek beğeniyor ‘’ dedim.

Oğlum hakan ise ‘’ istersen daha fazlasını da verebilir annem sana? ‘’ deyince murat ‘’ nasıl yani? ‘’ dedi. Hakan ise ‘’ aklına ne geldiyse o murat ‘’ dedi. Murat ise ‘’ benim aklıma tek gelen böyle güzel bir kadın ile seks yamak ‘’ dedi. Bende murat a ‘’ aklındakini yaparız bebeğim ‘’ dedim. Murat ise ‘’ o zaman hemen ‘’ dedi ve dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. Bende murata karşılık veriyordum. Oğlum hakan ise suya girip yüzmeye devam etti.

Biraz sonra ben murata ‘’ hadi gel sik beni erkeğim ‘’ dedim. Murat beni sırt üstü yere yatırıp hemen soyundu. O kadar kalın bir siki vardı ki bir an ‘’ alabilecek miyim? ‘’ diye düşündüm. Murat bacaklarımı aralayıp apış arama geçip devasa sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. İlk başlarda canım yanmaya başlamıştı sanki muratın siki amımı parçalıyordu. Sonra acı yerini zevke bıraktı murat hafif tempo ile etli amcığımı sikerken bir yandan da iri memelerimi emip ‘’ ooooofffff ateş gibi yanıyorsun bebeğim ‘’ diyordu.

Bende ‘’ oooohhhhh devam et murat sik amcığımı sert sik ‘’ diye inliyordum ki murat hızını artırmaya başladı. Muratın devasa siki etli amcığıma girip çıktıkça amımdan ‘’ vıcık vıcık ‘’ sesler geliyordu. Kasıkları kasıklarıma ‘’ şap şap şap ‘’ vurdukça ben daha çok zevke geldim. Bir süre sonra ben ‘’ hadi beni grup sikin lütfen ‘’ diye inledim. Oğlum hakan ise sudan çıkıp yanımıza doğru gelirken ‘’ sen iste orospu ‘’ diyerek sikini sıvazlamaya başladı.

Murat üstümden kalkıp yere sırt üstü uzandı bende sırtımı murat a dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çökerek devasa sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime almaya başladım. Muratın siki göt deliğime girdikçe ben dişlerimi sıkıyordum. Nihayet sonunda muratın sikini taşaklarına kadar mor deliğime aldım ve kendimi hafif geri doğru yatırdım.

O esnada oğlum hakan bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp birden taşaklarına kadar içime soktu. Ben ‘’ yavaş oğlum yavaş ‘’ diye inledim. Hakan ise ‘’ ne yavaşı anne sert sikeceğiz seni ‘’ diyerek hızlı bir şekilde amımı götümü sikmeye başladılar. Ben ise ‘’ aaaahhhh aaaaahhh ooooofff uuuuuffffff ‘’ diye inliyordum. Oğlum hakan ve murat ise hiç aldırış etmeden beni sikmeye devam ediyorlardı. Murat ‘’ feride götün mükemmel kız bu götü hep sikmek isterim ‘’ diyerek alttan alttan göt deliğimi sikmeye devam ediyordu. Oğlum hakan ise ‘’ murat annemin en sevdiğim yeri götüdür en çok zevki götünden sikerken alırım ‘’ diyerek etli amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Bir süre sonra murat ‘’ geliyorum orospu ‘’ diyerek devasa sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup döllerini fışkırtmaya başladı. Murat boşaldıktan sonra sikini mor deliğimden çıkardı ama ben hala muratın üstünde oğlum tarafından sikiliyordum. Ben ‘’ oğlum hadi boşal lütfen götümü murat dölledi amcığımı da sen dölle ‘’ diye inlemeye başladım. Bir kaç sert vuruştan sonra oğlum hakanda bağıra bağıra döllerini etli amcığıma boşalttı. Sonra üçümüz beraber dereye girip yüzdük.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Köy Maceramız 2

This article has 2 Comments

 1. Ηеllо all, guyѕ! Ι knоw, my mеѕѕаgе maу bе tоo sреcіfiс,
  Вut my ѕistеr found nісe mаn here аnd thеy marrіеd, ѕo how аbоut me?! 🙂
  I аm 23 уears old, Μarіa, frоm Romaniа, Ι knоw Εnglіsh аnd Gеrman lаnguages alѕo
  Αnd… I have sресifіс dіѕeаsе, named nymphоmania. Ԝho know what іѕ thiѕ, cаn understаnd me (better tо ѕay іt іmmedіatеly)
  Аh уes, I coоk verу tastyǃ аnd Ι love nоt оnly сооk ;))
  Ιm real girl, nоt prоstіtutе, аnd lookіng for seriоuѕ and hot rеlatіоnѕhіp…
  Anуwаy, you can fіnd mу prоfіlе hеre: http://ferideaksu.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir