Oğlumla Köy Maceramız 3

73 / 100

Oğlumla Köy Maceramız 3

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 05.06.222 ile 09.06.2022 tarihleri arasında köyde geçen maceramızın üçüncü bölümünden bahsedeceğim. İkinci bölümde oğlum ve çoban murat ile bağıra bağıra sikişmiştik. Bu bölümde ise 05.06.2022 gecesi yaşadıklarımızı anlatacağım. Gündüz dere kenarında önce oğlumla sonrasında ise oğlum ve çoban mustafa ile sikişmiştim. Akşam üzeri oğlum ve ben eve geri döndük. Üzerimizi değiştik ve biraz dinlenmeye çekilmiştik.

Saat 19:00 sularında ben uyandım. Kalkıp mutfağa gidip bir şeyler hazırladım. Saat 20:00 gibi oğlumu uyandırdım ve oturup yemeğe başladık. İkimizde yarı çıplaktık. Yemekten sonra ben masayı toparlamaya başladım. Hakan ise içeri geçip oturmuştu. Bende mutfaktaki işleri bitirip içeri geçip oturup kitap okumaya başladım. Yaklaşık bir saat falan kitap okuduktan sonra ben hakana ‘’ oğlum hadi gece kamp yapalım mı? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ süper olur temiz hava anne ‘’ dedi. Üzerimize hafif bir şeyler giyip kamp için gerekli her şeyi yanımıza alıp evden ayrıldık. Köyden çıktıktan üç kilo metre sonra yine gündüz piknik yaptığımız alana yakın bir bölgeye kamp için çadır kurduk ve ateş yakıp oturduk.

Yanımızda çerez ve bira getirmiştik. Hakan çantadan çerez ve biraları çıkardı ve içmeye başladık. Biraz sohbet muhabbet derken bizim iş yine sekse geldi. Ben çadıra gidip üzerimi çıkartıp çırılçıplak oğlumun yanına gelip oturdum. Hakan beni o şekilde görünce ‘’ dur anne bende soyunayım hava sıcak zaten ‘’ diyerek oda çırılçıplak soyunup oturdu ve biralarımızı içmeye devam ettik.

Biraz sonra alkolünde verdiği hazla ben oğlum hakana sokulup okşamaya başladım. Oğlum ise ‘’ yine azdın mı orospu? ‘’ diyerek bana sarıldı ve dudaklarımı öpmeye başladı. Biraz öpüştükten sonra ben oğluma ‘’ evet aşkım orospu annen çok fena azdı ‘’ dedim. Ben cevap verir vermez oğlum hakan beni yere sırt üstü yatırıp bacaklarımı omuzlarına alıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma aniden kökledi. Oğlumun siki birden amcığıma girince ben ‘’ aaaaaaaahhhhh ‘’ diye bir çığlık atınca hakan ‘’ sus kız sus zevkine bak ‘’ diye söylendi. Oğlum hakanın siki amcığımı yara yara girip çıkarken taşakları göt yanaklarıma kasıkları ise kasıklarıma vuruyordu. Hakan ise zevkten ‘’ anne amcığın ateş gibi yanıyor kız ‘’ dedi. Bende ‘’ annenin her deliği cayır cayır yanıyor söndür beni erkeğim ‘’ diyordum.

Bir süre sonra pozisyon değiştirmek için hakan üzerimden kalktı ve bana ‘’ hadi domal bakalım sıra o kocaman yanaklı götünde ‘’ dedi. Bende hemen domaldım dizlerimi bir araya getirip sağ elimle götümün sağ yanağını tutup oğlum hakana ‘’ hadi erkeğim annenin götü hazır gel sik o götü ‘’ dedim. Oğlum hakan vakit kaybetmeden arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp hemen içime sokup sikmeye başladı. Oğlum göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’ aaaahhhhh oooohhhh devam et aşkııımmm sik beniiii ‘’ diye inliyordum. Hakan ise ‘’ oooohhhh orospum benim orospu annem seni sikmeye doyamıyorum ‘’ diyerek sert bir şekilde götümü sikmeye devam ediyordu. Bir ara oğlum hakan saçlarımdan tutup bütün gücü ile göt deliğimi sikmeye başladı. Ben ise ‘’ aaaahhhh aaaaaaaaaahhh yavaş aşkım yavaşşşşş ‘’ diye inledikçe oğlum hakan daha da sert bir şekilde götümü sikerken bir yandan da bana ‘’ seni bir fahişe gibi sikmekten çok zevk alıyorum anne ‘’ diyordu. Bende cevap olarak ‘’ senin fahişen olmak benim için en zevkli sikiş oluyor erkeğim ‘’ dedim.

Daha sonra oğlum hakan beni yere yüz üstü yatırıp bana ‘’ ayır götünü fahişem ‘’ dedi. Bende ellerimle göt yanaklarımı ayırıp oğluma ‘’ hadi gel erkeğim fahişenin götünü sik ‘’ dedim. Oğlum hakan üzerime uzanıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sikmeye başladı. Oğlum hakan göt deliğimi sikerken kasıkları göt yanaklarıma ‘’ şap şap şap ‘’ vuruyordu. Biraz sonra oğlum hakan bağıra bağıra sikini göt deliğime taşaklarına kadar sokup döllerini fışkırttı.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Köy Maceramız 3

This article has 2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir