Oğlumla Köy Maceramız 4

70 / 100

Oğlumla Köy Maceramız 4

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 05.06.222 ile 09.06.2022 tarihleri arasında köyde geçen maceramızın dördüncü bölümünden bahsedeceğim. Üçüncü bölümde oğlum hakan ile gece kamp yaptığımız alanda sikişmiştik. Bu bölümde ise 06.06.2022 günü yaşadıklarımızı anlatacağım.

Sabah saat 11:00 sularında uyanmıştım. Oğlum hakan ise hala uyuyordu. İkimizde çırılçıplaktık. Ben külot ve sütyenimi giyip dışarı çıktım. Dere kenarına inip ayaklarımı suya sokup oturmuştum. Biraz sonra sesler duymaya başladım. Çadırın kenarında geldiğimde 2 kişi traktör ile çadırımızın yanındaki tarlayı sürmeye geldiklerini gördüm. Bir an traktördeki kişi ile göz göze geldik ve yanındakine beni işaret etti. İkisi de bana doğru bakmaya başladılar.

Bir süre birbirimize bakıştıktan sonra ikisi de yanıma gelip tanışmak istediler. Tanıştıktan sonra oturup sohbet etmeye başladık. O esnada oğlum hakan çadırın içinden çıkınca bir tanesi ‘’ bu kim ‘’ diye sordu. Bende ‘’ oğlum hakan hem kocam hem oğlum ‘’ dedim.  Hakan söze girip ‘’ anne bunlar kim ‘’ dedi. İkisi de ayağa kalkıp isimlerinin kağan ve haydar olduğunu söylediler. Kağan ‘’ feride hanım az önce oğlunuz için hem oğlum hem kocam dediniz nasıl yani? ‘’ dedi. Bende kağana ‘’ oğlum hakan ile ensest ilişki yaşıyoruz yıllardır hem sikicim hem de oğlum olur kendisi ‘’ dedim.

Haydar ise ‘’ hakan çok şanslı senin gibi bir kadına sahip her erkek senin gibi bir kadına sahip olamaz ‘’ dedi. Bende ‘’ peki siz benim gibi bir kadınla ilişki yaşamak ister misiniz? ‘’ dedim. Kağan ‘’ tabi ki isteriz değil mi haydar ?’’ diyerek yanıma doğru sokulup beni okşamaya başladı. O esnada haydar da diğer yanıma gelip beni okşamaya başladı. İki köylü erkeğin elleri vücudumun her yerinde geziyordu.

Sonra haydar ve kağan ayağa kalkıp soyunmaya başladılar. Ben ve oğlum hakan ise öylece bakıyorduk. İkisi de çırılçıplak kalmışlardı ve sikleri acayip kalındı. Ben haydar ve kağanın siklerini tutunca kağan bana ‘’ sakso istemiyorum amcığını sikmek istiyorum. ‘’ diyerek beni ayağa kaldırıp ayakta domalttıp kalın sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime girdi. Kağan sert bir şekilde etli amcığımı sikerken haydar ise sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı. Oğlum hakan ise bizi izliyordu. Ben ise iki köylü erkeği tarafından sikilmenin keyfini çıkartıyordum.

Biraz sonra haydar ve kağan yer değiştirdiler kağan sikini ağzıma verdi haydar ise arkama geçip acayip kalın sikini etli amcığıma sokup kasıklarımdan tutu sikmeye başladı. Haydar etli amcığımı yara yara sikerken bana ‘’ ooooffff feride afetsin sen yavruuummm ‘’ diyordu. Ben ise yarak dolu ağzım ile ‘’ ıııggghhh ııımmm ‘’ diye sesler çıkartıyordum.

Biraz sonra oğlum hakan ayağa kalkıp ‘’ beyler madem ki grup yapıyorsunuz üçlü grup yapalım mı? ‘’ dedi. Haydar ile kağan bir süre birbirlerine bakıp daha sonra kağan ve haydar ‘’ bize uyar ‘’ dediler. Kağan hakana ‘’ madem ensestsiniz bakalım anne oğul nasıl sikişiyorsunuz görelim? ‘’ dedi.

Ben sırt üstü uzandım oğlum hakan ise bacaklarımı aralayıp apış arama geçip kalın ve uzun sikini etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakanın siki amcığıma girip çıktıkça ben ‘’ oooohhhh oooofff uuuffff devam et aşşkııımmm ‘’ diye inliyordum.

Sonra kağan ve haydar yanımıza geldi. Haydar ‘’ bu eski kaşarı tost yapalım mı? Ben eski kaşarlı tostu çok severim ‘’ dedi. Oğlum hakan ise ‘’ tabi ki olur annem grup seks sever ‘’ dedi. Kağan yere sırt üstü yattı bende ata biner gibi kağanın kucağına oturup sikini etli amcığıma dayayıp içime aldım. Kağan göt yanaklarımdan tutup alttan doğru hafif tempo ile etli amcığımı sikmeye başladı. Haydar ise arkama geçip dizlerinin üstüne dikildi. Hakana ‘’ annen götten de sikişiyor mu? ‘’ dedi. Bende haydar ‘ a ‘’ hakana soracağına bak bakalım götüm nasıl? ‘’ Dedim. Haydar hiç vakit kaybetmeden sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokunca ‘’ feride sen götten de sikişiyorsun demek ‘’ dedi. Kağan ve haydar beni aralarına alıp amlı götlü sikerken oğlum hakan ise sikini ağzıma vermiş sakso çektiriyordu.

Bir süre sonra kağan hırıldamaya başladı. Anladım ki boşalacaktı ve temposunu hızlandırmıştı. Derken kağan birden sikini amcığıma kökleyip bağıra bağıra döllerini amcığıma boşaltmaya başlamıştı. Kağan ılık döllerini etli amcığıma boşalttıktan sonra beni kucağından indirdi. Haydar ise arkamdan göt deliğimi sikmeye devam ediyordu.

Birkaç git gel den sonra haydar da sikini göt deliğime kökleyip bağıra bağıra döllerini kocaman yanaklı götümün mor deliğine akıttı.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Köy Maceramız 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir