Oğlumla Köy Maceramız 5

70 / 100

Oğlumla Köy Maceramız 5

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 05.06.222 ile 09.06.2022 tarihleri arasında köyde geçen maceramızın beşinci bölümünden bahsedeceğim. Dördüncü bölümde oğlum hakan ve köylü iki genç ile sikişmiştik. Bu bölümde ise 06.06.2022 gecesi yaşadıklarımızı anlatacağım.

o gün oğlum hakanla köyde biraz gezdik. Sonrasında ise ilçe merkezine inip aparatif yiyecekler alıp köye döndük. Akşam saat 18:00 sularında anne oğul beraber yemek yedikten sonra balkonda oturup kahve içmeye başladık. Bir yandan kahvelerimizi yudumlarken bir yandan da sohbet ediyorduk. Konu tabi ki seks ti. Hakan bana ‘’ anne ne zaman sikişmekten vazgeçeceksin kaç yaşına geldin ama hala sikişmeye doymadın? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ ne oldu anneni sikmekten sıkıldın mı yoksa? ’’ dedim. Hakan ise ‘’ seni sikmekten hiç sıkılmadım ama normalde her şeyin bir sonu olur sende bu sikişme arzusunun sonu hiç yok mu? ‘’ dedi. Bende ‘’ o azgınlığım sayesinde sen bu yaşa geldin rahat içinde büyüdün ‘’ dedim.

Bir süre ikimizde konuşmadan öylece oturup etrafa baktık. Sonra hakan bana ‘’ anne ben seni başkalarının sikmesini istemiyorum bu yüzden bu soruları sordum ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ peki nasıl yaşayacağız her şeyimizi o sikişmelerden kazanıyorum başka ne gelirimiz var ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ köylü adamlardan bir lira bile almadın anne beğendiğin biri oldu mu bedavaya sikişiyorsun ‘’ dedi.

Ben kalkıp içeriye geçtim. Hakan ise balkonda oturuyordu. Ben yatak odasına geçip üzerimi değiştirip salonda tv izlemeye başladım. Biraz sonra hakan içeri geldi ve yanıma oturup bana ‘’ yoksa alındın mı sözlerime anne? ‘’ dedi. Bende hakana ‘’ tabi ki alındım hem benimle sikiş hem orospuluğumdan parayla yaşa hem de laf söyle ‘’ dedim. Hakan ise yanıma doğru sokulup beni okşamaya başladı ve ‘’ ben senin gönlünü alırım şimdi azgın orospum ‘’ dedi. Ben ‘’ hayır istemiyorum bundan sonra sikişmeyeceğim kimse ile ‘’ desem de hakan aldırış etmedi ve bana ‘’ tecavüz ederim sana ‘’ dedi.

Ben daha fazla dayanamayıp ‘’ hadi aşkım sik beni ‘’ diye oğlum hakana inlemeye başladım. Ben inlemeye başlayınca hakan bana ‘’ seni bu akşam hep götünden sikeceğim ki bir daha bana alınma tamam mı? ‘’ dedi. Ben ‘’ ne istersen yap aşkım seninim ‘’ diyerek ayağa kalkıp kıyafetlerimi çıkarıp çırılçıplak kaldım. Hakan hemen ayağa kalkıp bana ‘’ domal bakalım orospum ‘’ diyerek arkama geçti. Bende ‘’ sen iste erkeğim ‘’ diyerek ayakta domalıp sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp ‘’ hadi sik götümü aşkım ‘’ dedim. Oğlum hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp kasıklarımdan sımsıkı tuttu ve bir anda kalın ve uzun sikini göt deliğime taşaklarına kadar soktu. O esnada ben ‘’ aaaaaahhhhh yavaşşşşşş ‘’ diye bağırınca oğlum hakan bana ‘’ ne bağırıyorsun kahpe sikişmekten zevk almıyor musun? ‘’ dedi. Bende ‘’ aşkım yavaş sik götümü çok acıdı ‘’ dedim.

Hakan aldırış etmeden kalın ve uzun sikiyle göt deliğime girip çıkmaya devam ediyordu. Birkaç git gel den sonra ben ‘’ aşkım senin altında olmak istiyorum ‘’ dedim. Hakan ise bana ‘’ o zaman sen dört ayak ol bende horoz gibi tepene çıkayım ‘’ dedi. Ben yere dört ayak olup götümü havaya diktim. Oğlum hakan ise horoz gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu. Oğlum  sikiyle göt deliğimi kasıklarıyla göt yanaklarımı taşaklarıyla etli amcığımı döverken aldığım sikiş darbeleri ile memelerim ileri geri sallanıyor ben ise ‘’ hadi aşkım sik götümü ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan mor deliğimi daha da sert sikiyordu. Oğlum  tarafından götümden sikilmenin verdiği zevk ile etli amcığımın bızırını okşayarak kendimi daha çok zevke getiriyordum. Bir süre sonra ben artık kendimi tutamayarak bağıra bağıra boşalmaya başladım. Benim o halimi gören oğlum hakan ise ‘’ geliyorum yavrum götünü dölleyeceğim ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini boşaltmaya başladı. İkimizde boşalmıştık ve oğlum mor deliğimden çıkınca dölleri baldırlarıma aşağı akmaya başladı.

Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Köy Maceramız 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir