Oğlumla Köy Maceramız 6

69 / 100

Oğlumla Köy Maceramız 6

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 05.06.222 ile 09.06.2022 tarihleri arasında köyde geçen maceramızın altıncı bölümünden bahsedeceğim. Beşinci bölümde oğlum hakan ile anal sikişmiştik. Bu bölümde ise 07.06.2022 günü yaşadıklarımızı anlatacağım.

07.06.2022 günü sabah saat 11:00 sularında uyandım. Kahvaltı için masayı hazırlayıp oğlumu uyandırmak için yatak odasına gittim. Kapıyı açtığımda oğlum hakan yarı uyanık bir şekilde ‘’ günaydın anne ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ günaydın aşkım hadi kalk kahvaltı yapalım ‘’ dedim. Oğlum ise ‘’ anne kahvaltıdan önce seni sikmek istiyorum ‘’ dedi. Bende ‘’ azgın piç yıllardır sikiyorsun beni doymadın ‘’ dedim. Hakan ‘’ senin gibi bir kahpeyi sikmeye doyulur mu anne? ‘’ dedi.

Elimden tutup beni yatağa çekti ve üzerime çıkıp dudaklarımı öpüp vücudumu okşamaya başladı. Bende anın tadını çıkarmak için oğluma karşılık veriyor her yerini okşayıp oğlumla öpüşüyordum. Anne oğul deliler gibi öpüşerek yatağa uzandık.  Oğlum hakan bir yandan her yerimi okşarken bir yandan da iri memelerimi emiyordu. Bir süre sonra oğlum hakan külodumu çıkartmak için elleriyle aşağı doğru çekmeye başladı. Bende hem oğlumla sevişirken hem de onun işini kolaylaştırmak için kasıklarımı havaya kaldırdım.

Hakan külodumu çıkardıktan sonra üzerimden kalkıp boxerini çıkarıp tekrar üzerime uzandı. Ben bacaklarımı açıp oğlumun kasıklarını kasıklarımda kalın ve uzun sikini ise kıpkırmızı dudaklı etli amcığımda hissettim.

Biraz daha seviştikten sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokup sikmeye başladı. Hakanın siki etli amcığıma girip çıktıkça ben ‘’ ooooohhhhh oooooohhhhh devam et aşkııımmm ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum daha da sert bir şekilde amcığımı sikiyor bana ‘’ orospum seni hep sikeceğim babamdan bana kalan mirassın sen ‘’ diyordu. Bende hakana ‘’ baban senin gibi değildi beni doyuramazdı ve o yüzden beni bu yola o alıştırdı ‘’ diye söyleniyordum.

Birkaç git gel den sonra oğlum hakan bacaklarımdan tutup omuzlarına aldı. Kalın ve uzun sikini eliyle sıvazlamaya başladı. Ben ise ‘’ hadi aşkım devam et ‘’ diye inliyordum. Hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp tekrardan içime soktu ve sikmeye başladı. Oğlum götümü sikerken bende ‘’ aaahhh aaaahhh ooooohhhh devam et sik götümü aşkım ‘’ diye inledikçe hakan bana ‘’ sikicem orospu senin gibi bir orospu sikilmez mi? ‘’ diyerek sert bir şekilde göt deliğimi sikmeye devam ediyordu. Bir süre sonra artık göt deliğim iyice açılmıştı ve hakan götüme girip çıktıkça ben ‘’ zart zart ‘’ osuruyordum. Ben osurdukça oğlum hakan daha da sert bir şekilde götümü sikiyordu.

Biraz sonra pozisyon değiştik ben yataktan inip ellerimi yatağa koyup domaldım. Oğlum hakan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlumun siki yara yara amcığıma girip çıktıkça ben ‘’ ooooohhhhh oooooohhhh sik beni erkeğim sik beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan etli amcığımı daha da sert sikiyor ve bana ‘’ babamın yerine ben varım artık benim malınsın ‘’ diye göt yanaklarımı tokatlıyordu.

Bir müddet sonra tekrar pozisyon değiştik. Ben yatağa geçip yan yattım. Oğlum hakan ise arkama yan yatıp kalın ve uzun sikini tekrardan kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Ben ‘’ çok mu seviyorsun beni götümden sikmeyi ‘’ deyince hakan bana ‘’ anne bu göt sikilmez mi? ‘’ dedi. Bende ‘’ baban bir kere bile sikemedi o götü ama sen hep götümü sikiyorsun ‘’ dedim. Oğlum hakan sağ bacağımı havaya kaldırıp göt deliğimi hızlıca sikmeye başladı. Ben ise artık zevkten boşalacaktım oğluma ‘’ hadi aşkım boşalt beni hadi erkeğim ‘’ diye inliyordum. Bir süre sonra anne oğul inlemeye başladık oğlum tüm gücüyle  mor deliğimi sikiyordu ve biraz sonra ikimizde bağıra bağıra boşaldık. Kalkıp üzerimize iç çamaşırlarımızı giyip kahvaltıya geçtik.

Bir Sonraki Yazımızda Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir