Oğlumla Kasabada Sikiştik

68 / 100

Oğlumla Kasabada Sikiştik

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile çanakkalenin bir tenha kasabasında yaşadığımız maceradan bahsedeceğim. 17.07.2022 günü bir rent a car firmasından araç kiralayıp çanakkaleye doğru tatil amaçlı yola çıktık. Yolda beğendiğimiz her yerde konakladık. Her konaklama noktasında ya yemek için ya lavabo için duruyorduk.

Çanakkale girişinde şirin bir yer bulmuştuk. Konaklama için yer arıyorduk. Birkaç yere baktıktan sonra bizim yabancı olduğumuzu anlayan birisi yanımıza gelip ‘’ merhaba ben fuat galiba kalacak yer arıyorsunuz dilerseniz yardımcı olabilirim ‘’ diyerek kendini tanıttı. Bende ‘’ merhaba ben feride evet kalacak sessiz sakin bir yer arıyoruz ‘’ dedim. Bir kaç  ev ve villayı gezdikten sonra deniz kıyısında tamamen egzotik bir villaya gittik. O kadar güzeldi ki resmen dibim düşmüştü.

Üç günlüğüne villayı kiraladık. Akşam saat 20:00 sularında yerleşip üzerimizi değişip sahile indik. Anne oğul biraz sohbet ettikten sonra oğlum hakan bana ‘’ anne burası tam bizlik bir yer ‘’ dedi. Bende o kadar safım ki ‘’ evet çok sessiz sakin kafa dinlenecek yer ‘’ dedim. Hakan ise kahkaha atarak bana ‘’ onu demiyorum anne tam sikişilecek yer burası ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ azgın şey aklın fikrin anneni sikmek başka derdin yok demi? ‘’ dedim.

Oğlum ise bana ‘’ senin gibi annesi olan bir evlat ne ister ki tabi ki sikişmek ister anne neden yadırgadın ki? ‘’ dedi. Bende hakana ‘’ yıllarca baban sikemedi beni başkaları sikti baban zarı zor seni ve kardeşini yaptı ama oğlu maşallah elinden gelse üzerimden inmeyecek sikişmek için ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ anne açık açık söylesene artık seninle sikişmek istemiyorum desene ‘’ dedi. Ben ise ‘’ be salak gelinceye kadar 3 posta siktin istemesem siktirir miydim kendimi sana? ‘’ dedim.

Bir süre sessiz sakin bir şekilde oturduktan sonra oğlum hakan kalkıp içeri geçti. Ben ise saat 02:00 sularında içeri geçip yattım. Sabah uyandığımda bahçede bir kahvaltı masası kurup oğlum hakanı uyandırdım. Oturup beraber kahvaltı yaptıktan sonra ben masayı toparlamak için ayağa kalktım. Masayı toparladıktan sonra içeri geçip üzerime mayomu giyip oğlumun yanına indim ve ‘’ hadi gel yüzelim erkeğim ‘’ dedim.

İkimiz ele ele tutuşup denize girip yüzmeye başladık. Biraz yüzdükten sonra ben suyun altına dalıp mayomu çıkardım ve çırılçıplak su üzerine çıktım. Beni o halde görünce hakan ‘’ anne naptın soyunmuşsun ‘’ dedi. Bende ‘’ ne var soyundum aşkım çıplak yüzmek istiyorum ‘’ dedim.

Biraz sonra hakan suyun altına dalıp beni omuzlarına alıp yukarı kaldırdı. Kocaman yanaklı götüm ve iri memelerim meydana çıkarken etli amcığım oğlumun kafasına dayanmıştı. Ben ‘’ oğlum ne yapıyorsun indir hemen beni ‘’ dedim. Hakan ise bana ‘’ ne var anne yiğidin malı meydanda gezer de yiğidenin malı meydanda gezmez mi? ‘’ dedi. Oğlum hakan omuzlarında beni sazlık alana doğru götürüp tekrar suyun içine attı. Ben su yüzeyine çıkınca oğluma doğru baktım ve gözleri çakmak çakmak çakıyordu. Yani gözleri bana ‘’ seni sikeceğim anne ‘’ diyordu.

Sazlıkların arasına geçip hakana ‘’ gel bakalım azgın boğam gel de anneni iyice bir sik ‘’ dedim. Hakan hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Oğlumun siki göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’ aaaahhh ooooohhhh devam et aşkımmmm ‘’ diye inliyordum. Oğlum hakan ise bir yandan mor deliğimi sikerken bir yandan da kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı okşuyordu. Kulağıma ‘’ seni bu postada hep götünden sikeceğim anne dün çok kızdırdın beni ‘’ diyordu. Bende oğluma ‘’ sik aşkım sik amımı götümü sik baban sikemedi o götü sen sik ‘’ dedim.

Birkaç git gel den sonra hakan bana ‘’ kıyıya çıkalım mı yavrum ? ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam aygırım benim ‘’ diyerek yürümeye başladım. Kıyıya vardığımızda çimenlik alana geçtik. Oğlum hakan bana ‘’ anne ben senin aygırın mıyım? ‘’ dedi. Bende ‘’ evet aşkım sen benim aygırımsın ‘’ dedim. Oğlum hakan bana ‘’ o zaman sende benim kısrağımsın hem de azgın kısrağım ‘’ dedi. Anlamıştım yere dört ayak olmamı istiyordu. Hiç vakit kaybetmeden yere dört ayak olup oğlum hakana ‘’ hadi aygırım kısrağın hazır ve azgın göster ona aygırlığını ‘’ dedim. Oğlum hakan hemen arkama yanaşıp tıpkı aygırın kısrağın üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini tekrardan kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Oğlumun kısrağı olarak bende ‘’ oooaaahhh aaaahhh ooohhhh ooofff uuufff vur aygırım vur sik aygırım sik götümü sik ‘’ diye inliyordum. Bir süre sonra hakan ‘’ kısrağım hazır mısın aygırın dölleri götüne akacak? ‘’ dedi. Bende hakana ‘’ hazırım aygırım kısrağını dölle hadi fışkırt döllerini kısrağının göt deliğine ‘’ deyince oğlum kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini fışkırtmaya başladı. Bende hakana ‘’ hadi aşkım boşal fışkırt döllerini ‘’ diye inleyerek boşalmaya başlamıştım. İkimizde boşaldıktan sonra çimenlerin üzerine uzanıp kalmıştık.

Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Kasabada Sikiştik

This article has 4 Comments

 1. Hello, my name’s Eric and I just ran across your website at ferideaksu.com…

  I found it after a quick search, so your SEO’s working out…

  Content looks pretty good…

  One thing’s missing though…

  A QUICK, EASY way to connect with you NOW.

  Because studies show that a web lead like me will only hang out a few seconds – 7 out of 10 disappear almost instantly, Surf Surf Surf… then gone forever.

  I have the solution:

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to TALK with them – literally while they’re still on the web looking at your site.

  CLICK HERE https://ferideaksu.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works and even give it a try… it could be huge for your business.

  Plus, now that you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation pronto… which is so powerful, because connecting with someone within the first 5 minutes is 100 times more effective than waiting 30 minutes or more later.

  The new text messaging feature lets you follow up regularly with new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

  Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

  CLICK HERE https://ferideaksu.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business, potentially converting up to 100X more eyeballs into leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE ferideaksu.com to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://ferideaksu.com

 2. Good day,

  My name is Eric and unlike a lot of emails you might get, I wanted to instead provide you with a word of encouragement – Congratulations

  What for?

  Part of my job is to check out websites and the work you’ve done with ferideaksu.com definitely stands out.

  It’s clear you took building a website seriously and made a real investment of time and resources into making it top quality.

  There is, however, a catch… more accurately, a question…

  So when someone like me happens to find your site – maybe at the top of the search results (nice job BTW) or just through a random link, how do you know?

  More importantly, how do you make a connection with that person?

  Studies show that 7 out of 10 visitors don’t stick around – they’re there one second and then gone with the wind.

  Here’s a way to create INSTANT engagement that you may not have known about…

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know INSTANTLY that they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re literally checking out ferideaksu.com.

  CLICK HERE http://www.ferideaksu.com/ to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  It could be a game-changer for your business – and it gets even better… once you’ve captured their phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately (and there’s literally a 100X difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes.)

  Plus then, even if you don’t close a deal right away, you can connect later on with text messages for new offers, content links, even just follow up notes to build a relationship.

  Everything I’ve just described is simple, easy, and effective.

  CLICK HERE http://www.ferideaksu.com/ to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  You could be converting up to 100X more leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
  CLICK HERE http://www.ferideaksu.com/ to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here http://www.ferideaksu.com/

 3. Hey there, I just found your site, quick question…

  My name’s Eric, I found ferideaksu.com after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well.

  So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site? Anything?

  Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever.

  That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes.

  Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste?

  Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry.

  But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket?

  You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW.

  Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site.

  You know, strike when the iron’s hot!

  CLICK HERE https://www.ferideaksu.com/ to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

  That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them.

  Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility.

  Just this alone could be a game changer to make your website even more effective.

  Strike when the iron’s hot!

  CLICK HERE https://www.ferideaksu.com/ to learn more about everything Talk With Web Visitor can do for your business – you’ll be amazed.

  Thanks and keep up the great work!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately!
  It even includes International Long Distance Calling.
  Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers.
  CLICK HERE https://www.ferideaksu.com/ to try Talk With Web Visitor now.

  If you’d like to unsubscribe click here https://www.ferideaksu.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir